2019-12-10 17:00:44

STAŻE/PRAKTYKI - edycja 2014 (III nabór)

Celem organizowanych staży i praktyk jest wsparcie realizacji projektów przemysłowych, możliwość doskonalenia umiejętności w zakresie pracy zespołowej jak również poszerzenie horyzontów w zakresie współpracy międzynarodowej poprzez zapoznanie stażystów i praktykantów z warunkami pracy przy wykonywaniu rzeczywistych zadań. Staże i praktyki dają możliwości zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności zawodowych.

O staż lub praktykę w roku akademickim 2013/2014 mogą ubiegać się studentki i studenci II roku informatyki, którzy jednocześnie są uczestnikami Projektu "ZIP - Zostań Inżynierem Przyszłości".

Termin na dostarczenie dokumentów aplikacyjnych do biura projektu ZIP (odpowiedniego załącznika do Regulaminu tj. Załącznik 1A/2/2A + CV (zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej) + wymagane przez pracodawcę załączniki) upływa 13.06.2014 r.  Rekrutacja odbędzie się w dniach 16-27.06.2014 r.

Zachęcamy
do zapoznania się z Regulaminem staży i praktyk i składania aplikacji!

Poniżej przedstawiamy Państwu aktualne oferty staży i praktyk oferowane w roku akademickim 2013/2014. Klikając w logo pracodawcy uzyskają Państwo informacje adresowe oraz dane osób do kontaktu!

UWAGA! O aktualnej liczbie wolnych miejsc na praktyki informuje treść w linku na tej stronie, a nie podana wcześniej w załączniku.

Oferty zagraniczne
Nazwa pracodawcy
Oferowane formy współpracy
FITMedia » 3-miesięczny staż zagraniczny - Malta, 2 osoby

UWAGA: Wymagana znajomość języka angielskiego!

Oferty krajowe
Nazwa pracodawcy
Oferowane formy współpracy
chilid » miesięczna praktyka - Gliwice, 1 osoba
smart mbc
» miesięczna praktyka - Poznań, 5 osób

UWAGA: Pracodawca pokrywa praktykantom koszty zakwaterowania w Poznaniu!
logoGOTOWEPNG » miesięczna praktyka - Rybnik, 5 osób
» miesięczna praktyka - Rybnik, 5 osób